Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec eget arcu. In enim justo, rhoncus vitae.

Info:

ZAMERANIE/KONZULTÁCIE

Merať, merať a merať

Zameranie a konzultácie

Pre nás je kľúčové mať presné a spoľahlivé dáta, a preto sa zameriavame na každý detail a garantujeme presnosť každého milimetra. Tým chránime našich klientov pred zbytočnými stratami z dôvodu nesprávnych rozmerov. Radi poskytujeme aj konzultácie, kde sa snažíme jasne definovať zákazku a navrhnúť správne postupy. S našimi ročnými skúsenosťami sa radi poradíme aj s riešením zložitejších inštalácií. Preto sme ochotní prísť na konzultáciu kedykoľvek, aby sme sa uistili, že naše riešenia budú presne vyhovovať potrebám nášho klienta. Sme pripravení poradiť s najrôznejšími inštaláciami, od tých základných až po tie náročnejšie. Naším cieľom je, aby každý zákazník bol plne spokojný s našou prácou a získal kvalitné a funkčné riešenie pre svoje podnikanie. Zameriavame sa na individuálny prístup k zákazníkom a snažíme sa nájsť riešenie pre každý projekt, ktorý nám zveria.

v

1 Krok: Zameranie / konzultácia

Je pre nás dôležitou súčasťou začiatku spolupráce s klientom. pri konzultácii si vždy preberieme zákazku do detailnou. ochotne prídeme zamerať aby nedošlo ku chybám ktorým sa da predísť.

2 Krok: Príprava dát / výroba

Príprave dát a výrobe venujeme dostatočnú pozornosť. Kontrolujeme každý postup a pracujeme do detailov aby každá zákazka bola správne pripravená. Dbáme na to aby každá príprava mala dostatok času a nedošlo k chybám.

c

3 Krok: Finalizácia / inštalácia

Je naša najobľúbenejšia činnosť. pracujeme podlá overených postupov a vždy sa dopredu tešíme na spokojného klienta.

d

Celopolep

Spolupráca

Dizajnový polep

Nam quam nunc, blandit vel luctus pulvinar hendrerit id lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam etiam sit amet orci, eget eros fauci tincidunt tellus.

Jane Evans
Blogger

Donec quam felis, ultricies orci eu nec pellen pede tesque eu pretium quis sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec, vulputate. In enim justo rhoncus imperdiet felis.

Alexandar Junior
Photographer

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget laoreet condi varius mentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a tellus.

Mary Warren
Designer