Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec eget arcu. In enim justo, rhoncus vitae.

Info:

POLEPY ÁUT

Dizajnové alebo funkčné polepy áut

Dizajnový polep

Je účinný spôsob, ako vás odlíšiť od ostatných.

  • Odlíšenie sa od ostatných – dizajnový polep Vám umožní vytvoriť unikátny a originálny vzhľad vozidla, ktorý bude zreteľne viditeľný
  • Okrem toho umožňujeme aj tvarovanie fólie priamo na vozidle, čím sa zabezpečí perfektné prispôsobenie tvaru a tým dosiahnete ešte dokonalejší výsledok.
  • dizajnový polep môže pomôcť zlepšiť celkový vzhľad vášho vozidla, čím vám poskytne profesionálny a prepracovaný vzhľad.

Každý detail na vašom vozidle môže získať nový život pomocou dizajnového polepu. Aj tie najmenšie prvky, ako sú spätné zrkadlá alebo línie auta, môžu byť zvýraznené a prilákať pozornosť. Našou metódou je použitie rezacej pásky, ktorá nezanecháva poškodenia na laku vozidla a umožňuje nám tvarovať fóliu priamo na povrchu auta. To nám umožňuje dosiahnuť požadovaný tvar ktorý by bol komplikovaný rezať strojovo.

Funkčný polep

Polepenie firemného auta prináša množstvo výhod:

  • Vaše vozidlo sa stáva mobilnou reklamou, ktorá bude viditeľná kdekoľvek a kedykoľvek.
  • Tento druh reklamy je ekonomický, keďže nemusíte platiť mesačné náklady za iné formy propagácie.
  • Polepenie auta tiež pomôže zviditeľniť vašu firmu a jej značku, čím sa zlepší jej povedomie v očiach potenciálnych zákazníkov.

Na vaše motorové vozidlo je možné aplikovať tlačovú, farebnú alebo reflexnú fóliu čím dosiahnete požadovaný dizajn. Každé vozidlo pred lepením dôkladne očistime, zbavíme mastnoty a až potom aplikujeme fóliu. Celopolep zmení vzhľad vášho vozidla prípadne farebnosť,
no zároveň ochráni vaše vozidlo od vonkajších vplyvou.
Po odstránení fólie ostane lak a farba na vašom vozidle neporušená čiže má zároveň aj ochranné účely.

Dizajn

Dizajnový polep auta je ideálnym spôsobom, ako oživiť vzhľad vášho vozidla a zvýrazniť jednotlivé prvky. Tento typ polepu je vhodný pre všetkých, ktorí si chcú vylepšiť vzhľad svojho auta, a zároveň sa chcú odlišiť od ostatných. Pri dizajnovom polepe auta máte možnosť použiť tlačovú fóliu s vašou grafikou alebo rezanú fóliu, ktorá sa aplikuje priamo na vozidlo. Vďaka tomu môžete dosiahnuť požadovaný tvar a dizajn, ktorý by bol komplikovaný. Tento typ polepu dokáže zvýrazniť akékoľvek prvky na vozidle, či už ide o spätné zrkadlá alebo zvýraznenie danej línie auta. Navyše, dizajnový polep sa vyrába vo viacerých farebných variantoch. Pri dizajnovom polepe auta sa zameriavame na každý milimeter, aby sme dosiahli najlepší výsledok. Všetky naše fólie sú odolné voči poveternostným vplyvom. Dizajnový polep auta je dokonalý spôsob, ako si vytvoriť unikátny a osobitý vzhľad vášho vozidla. S našou pomocou získate profesionálnu úpravu, ktorá vás odlíši od ostatných a zároveň bude chrániť.

Zmena

Celopolep vozidla je zaujímavý spôsob, ako zmeniť vzhľad a charakter vášho vozidla. Tento druh polepu pokrýva celú karosériu vozidla a umožňuje vám vytvoriť úplne nový dizajn. Zákazníci si môžu vybrať z rôznych farebných možností, šablón a grafických prvkov. Celopolep vozidla má nielen estetickú hodnotu, ale aj praktický význam. Fólia chráni karosériu vozidla pred poškriabaním, odreninami a inými poškodeniami spôsobenými bežným používaním vozidla. Celopolep vozidla je vyrobený z kvalitných materiálov a aplikovaný pomocou špeciálnej technológie, ktorá zaručuje dlhú životnosť a kvalitu. Pri správnej instalaciiNenechajte svoje vozidlo bez štýlu a ochrany. Vyberte si celopolep vozidla a užite si výhody, ktoré ponúka tento moderný a praktický spôsob, ako zmeniť vzhľad vášho vozidla

Reklama

Reklamný polep vozidla môže byť pre vašu firmu skvelým marketingovým nástrojom. Vďaka polepu môžete využiť vaše vozidlo ako mobilnú reklamu, ktorá pritiahne pozornosť potenciálnych zákazníkov na cestách. Celoplošný reklamný polep vozidla dokáže pôsobiť veľmi impozantne a zaujme nielen chodcov, ale aj ostatných vodičov na cestách. Okrem výraznej vizuálnej prezentácie vašej firmy však reklamný polep môže poskytnúť aj ďalšie výhody. Pri správnom výbere materiálov dokáže ochrániť karosériu vášho vozidla pred poškriabaním alebo inými vonkajšími vplyvmi. Zároveň môže zlepšiť celkovú estetiku vozidla a zvýšiť jeho hodnotu. Polep vozidla by mal byť aplikovaný dôkladne a profesionálne, aby sa predišlo neestetickým bublinám alebo poškodeniu fólie. Využitie reklamného polepu na vašom vozidle môže byť vynikajúcim investičným riešením

Aký polep zvoliť?

Krátkodobé

Životnosť 1-3 roky
– ideálne na krátkodobú reklamu
– kampane, akcie
– po dlhšej dobe ťažšie odstrániteľne

Strednodobé

Životnosť 2-4 roky
– zvláda aj horšie poveternostne podmienky
– kvalitnejší materiál
– ľahšie odstrániteľná aj po dlhšej dobe

Dlhodobé

Životnosť 4-7 roky
– po celu dobu ma stále farby
– kvalitný materiál drzý tvar
– ľahko odstrániteľná folia

Fólie

Používame iba najkvalitnejšie fólie s dlhoročnou trvácnosťou čo je záruka spokojnosti naších klientov.

Celopolep

Spolupráca

Dizajnový polep

Nam quam nunc, blandit vel luctus pulvinar hendrerit id lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam etiam sit amet orci, eget eros fauci tincidunt tellus.

Jane Evans
Blogger

Donec quam felis, ultricies orci eu nec pellen pede tesque eu pretium quis sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec, vulputate. In enim justo rhoncus imperdiet felis.

Alexandar Junior
Photographer

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget laoreet condi varius mentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a tellus.

Mary Warren
Designer