Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec eget arcu. In enim justo, rhoncus vitae.

Info:

Odstraňovanie fólii

Patrí k najneprijemnejším službám, no my to radi pre vás spravíme. Odstraňovaniu sa venujeme od začiatku a preto máme veľké skúsenosti s odstránením bez poškodenia podkladového povrchu.

Na čom záleží?

Každá folia je iná a preto od nej závisí na komplikovanosti odstraňovania. Záleží na tom ako dlho je fólia nalepená. Zároveň sa kladie dôraz na aktuálne teplotne podmienky pri odstraňovaný fólií z výkladov.

Na čo
dbáme

Nakoľko sa venujeme tejto činnosti pravidelne máme zručnosti na to aby sme každý povrch bezpečne odstránili. Používame chemikálie ktoré neškodia ani najcitlivejším povrchom ako sú lakovane časti áut.

Vieme zabezpečiť aj vysokozdvižnú plošinu pre prace vo výškach.

Cena závisí od podmienok a náročnosti. Ideálna je obhliadka pred každým komplikovaním čistením.

Celopolep

Spolupráca

Dizajnový polep

Nam quam nunc, blandit vel luctus pulvinar hendrerit id lorem. Maecenas nec odio et ante tincidunt tempus. Donec vitae sapien ut libero venenatis faucibus. Nullam etiam sit amet orci, eget eros fauci tincidunt tellus.

Jane Evans
Blogger

Donec quam felis, ultricies orci eu nec pellen pede tesque eu pretium quis sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec, vulputate. In enim justo rhoncus imperdiet felis.

Alexandar Junior
Photographer

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget laoreet condi varius mentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a tellus.

Mary Warren
Designer