Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec eget arcu. In enim justo, rhoncus vitae.

Info:

Zameranie a konzultácie

Pre nás je kľúčové mať presné a spoľahlivé dáta, a preto sa zameriavame na každý detail a garantujeme presnosť každého milimetra. Tým chránime našich klientov pred zbytočnými stratami z dôvodu nesprávnych rozmerov. Radi poskytujeme aj konzultácie, kde sa snažíme jasne definovať zákazku a navrhnúť správne postupy. S našimi niekoľkoročnými skúsenosťami sa radi poradíme aj s riešením zložitejších inštalácií. Preto sme ochotní prísť na konzultáciu kedykoľvek, aby sme sa uistili, že naše riešenia budú presne vyhovovať potrebám nášho klienta. Naším cieľom je, aby každý zákazník bol plne spokojný s našou prácou. Zameriavame sa na individuálny prístup k zákazníkom a snažíme sa nájsť riešenie pre každý projekt, ktorý nám zveria.
v

1 Krok:
Zameranie / konzultácia

Je pre nás dôležitou súčasťou začiatku spolupráce s klientom. pri konzultácii si vždy preberieme zákazku do detailnou. ochotne prídeme zamerať aby nedošlo ku chybám ktorým sa da predísť.

2 Krok:
Príprava dát / výroba

Príprave dát a výrobe venujeme dostatočnú pozornosť. Kontrolujeme každý postup a pracujeme do detailov aby každá zákazka bola správne pripravená. Dbáme na to aby každá príprava mala dostatok času a nedošlo k chybám.

c
d

3 Krok:
Finalizácia / inštalácia

Je naša najobľúbenejšia činnosť. pracujeme podlá overených postupov a vždy sa dopredu tešíme na spokojného klienta.