Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel aliquet nec eget arcu. In enim justo, rhoncus vitae.

Info:

Zameranie a konzultácie

Pre nás je kľúčové mať presné a spoľahlivé dáta, a preto sa zameriavame na každý detail a garantujeme presnosť každého milimetra. Tým chránime našich klientov pred zbytočnými stratami z dôvodu nesprávnych rozmerov. Radi poskytujeme aj konzultácie, kde sa snažíme jasne definovať zákazku a navrhnúť správne postupy. S našimi ročnými skúsenosťami sa radi poradíme aj s riešením zložitejších inštalácií. Preto sme ochotní prísť na konzultáciu kedykoľvek, aby sme sa uistili, že naše riešenia budú presne vyhovovať potrebám nášho klienta. Sme pripravení poradiť s najrôznejšími inštaláciami, od tých základných až po tie náročnejšie. Naším cieľom je, aby každý zákazník bol plne spokojný s našou prácou a získal kvalitné a funkčné riešenie pre svoje podnikanie. Zameriavame sa na individuálny prístup k zákazníkom a snažíme sa nájsť riešenie pre každý projekt, ktorý nám zveria.

v

1 Krok:
Zameranie / konzultácia

Je pre nás dôležitou súčasťou začiatku spolupráce s klientom. pri konzultácii si vždy preberieme zákazku do detailnou. ochotne prídeme zamerať aby nedošlo ku chybám ktorým sa da predísť.

2 Krok:
Príprava dát / výroba

Príprave dát a výrobe venujeme dostatočnú pozornosť. Kontrolujeme každý postup a pracujeme do detailov aby každá zákazka bola správne pripravená. Dbáme na to aby každá príprava mala dostatok času a nedošlo k chybám.

c
d

3 Krok:
Finalizácia / inštalácia

Je naša najobľúbenejšia činnosť. pracujeme podlá overených postupov a vždy sa dopredu tešíme na spokojného klienta.